Bezmaksas pakomāta piegāde no €30

Kompresijas zeķes – Tava ikdiena

Kompresijas zeķes – Tava ikdiena

Vēnu pārslodze un vēnu slimību profilakse ir aktuāla ikvienam no mums. Ilgstošs darbs sēdus vai stāvus pozīcijā, bieži lidojumi, pārgājieni, grūtniecība, kāju slodze, kā arī dažādi veselību ietekmējoši kaitīgie faktori skar mūs katru.

Kompresijas zeķes ir paredzētas gan profilaksei, gan kāju vēnu slimību kompleksai ārstēšanai. Pateicoties noteiktam kompresijas spiedienam, kustību laikā kompresijas zeķes nodrošina mikro masāžas efektu, kas veiksmīgi uzlabo kāju vēnu asins cirkulāciju (atteci).

Gravitācijas spēka ietekmē asinis sakrājas kājas apakšstilbos un pēdās, radot tajās smaguma sajūtu vai tūsku. Lai samazinātu šīs nepatīkamās sajūtas kājās un novērstu venozas mazspējas izveidošanās risku, svarīgi - laicīgi uzsākt atbilstošu kompresijas zeķu vai zeķubikšu valkāšanu. 

Ja kādreiz pastāvēja uzskats, ka kompresijas zeķes jānēsā tikai veselības problēmu gadījumā, šodien skaidri zināms, ka tās var uzlabot Tavu ikdienas dzīves kvalitāti arī profilaktiski.

Kompresijas zeķes un zeķubikses katrai dienai!

Kompresijas zeķes uzlabo asinsriti, samazina muskuļu vibrācijas, palielina muskuļu potenciālo aktivitāti, veicina ātrāku pienskābes aizplūšanu. Profilaktiski rūpējas par kāju veselību ikdienā – gan ilgstoši sēžot, gan strādājot stāvus, sniedz atbalstu vēnām, mazina sāpes un noguruma sajūtu kājās.

Vācijas zīmols Bauerfeind piedāvā VenoTrain kompresijas zeķes un zeķubikses, kas atbilst ārstniecības prasībām, kompresijas apģērbs veidots no gaisu caurlaidīga materiāla, apstrādātas ar ādu mīkstinošām dabīgām vielām.

Kompresija (tulkojumā no latīņu valodas "saspiešana") ir vienkāršs un ļoti efektīvs veids, kā novērst un profilaktiski ārstēt vēnu slimības. Ārstnieciskās kompresijas zeķes rada skaidri noteiktu spiedienu. Šis spiediens ir visspēcīgākais potīšu daļā un kļūst vājāks virzienā uz augšu. Tādējādi tiek nodrošināta asins transportēšana pa vēnām uz sirdi.

Kompresijas zeķēm ir ārstniecisks efekts. Tomēr kā ikdienas apģērbam šīm zeķēm ir jāveic arī citas funkcijas. Pievērsiet uzmanību, ka tās ne tikai perfekti pieguļ un labi izskatās, bet ir arī elpojošas un izgatavotas no ādai patīkama materiāla. 

Individuāli pasūtījumi

Ierodoties mūsu veikalos, (Brīvības ielā 180, Rīgā, Pededzes ielā 10, Mārupē un Kr.Barona ielā 115, Rīgā) Tev būs iespēja izvēlēties kompresijas zeķes, kas pielāgotas īpaši Tev. Konsultanti veiks precīzus mērījumus. Kompresijas zeķes vari iegādāties klasiskajos toņos (bēša krāsā, tumši zilas, melnas), bet, ja vēlies, zeķes iespējams individuāli pasūtīt visneparastākajās krāsās, zīmols katru gadu piedāvā vairākus jaunus krāsu modeļus, kas atbilst šī brīža modes tendencēm.

Kompresijas zeķes ir lielisks palīglīdzeklis gan kāju vēnu kompleksai ārstēšanai, gan profilaksei. Kompresijas zeķes veic mikromasāžu, kas nodrošina kāju vēnu asinscirkulāciju.

Lai kompresijas apģērbs kļūtu par Tavas ikdienas garderobes sastāvdaļu un Tu ar prieku izbaudītu to patīkamo ietekmi uz Tavu veselību un dzīves kvalitāti!

Uzrakstīt komentāru