Bezmaksas pakomāta piegāde no €30

Uztura bagātinātāji – izvēlies gudri

Uztura bagātinātāji – izvēlies gudri

Ikviens no mums vēlas būt vesels, skaists un stiprs. Vēlams, lai tas notiktu ātri un ar minimālu piepūli. Bieži, bet maldīgi šādu risinājumu saskatām uztura bagātinātājos, cerot, ka tajos atrodamās vērtīgās vielas nekavējoties palīdzēs.

Uztura bagātinātāji ir lielisks zinātnes sasniegums, it sevišķi, ja ikdienas steigā ne vienmēr izdodas uzņemt nepieciešamo uzturvielu daudzumu no pārtikas. Tomēr  šis risinājums sniegs rezultātus tikai individuāli izvērtējot katru cilvēku – viņa sūdzības, mērķus un iespējas. Turklāt nedrīkst aizmirst par vispārīgu veselības profilaksi. Par atbildīgu uztura bagātinātāju izvēli stāsta “Veselības centrs 4” preventīvās medicīnas klīnikas “Anti-Aging Institute” uztura speciālists, veselības  zinātņu maģistrs uzturzinātnē Ansis Zauers. 

Katram savs!

Uztura bagātinātājus nevajadzētu izvēlēties patvaļīgi vai klausot influencerus, kas ieteiks jaunāko modes produktu, kuru paši līdz galam nesaprot, vai fitnesa trenerus, kuru zināšanu līmenis bieži vien ir nepietiekams, pamatotiem uztura ieteikumiem. Arī farmaceiti aptiekās var ieteikt nevis jums piemērotāko, bet populārāko līdzekli. Visdrošāk par uztura bagātinātājiem ir konsultēties ar uztura speciālistu vai dietologu. Šie medicīnas speciālisti ar klientu strādā individuāli – ievāc anamnēzi, noskaidro cilvēka mērķus, analizē dienas ritmu, ēdienkarti un dzīvesveidu, nozīmē detalizētus testus un analīzes. Tikai izvērtējot šos individuālos faktorus, iespējams ieteikt uz pierādījumiem balstītā medicīnā izpētītu uzturvielu un bioloģiski aktīvu vielu preparātu - uztura bagātinātāju, kā arī personalizēti pielāgot tā devu, lietošanas ilgumu, kombināciju un režīmu. Optimāla rezultāta sasniegšanai ieteicama pilnvērtīga sadarbība ar multidisciplināru speciālistu komandu uzticamā klīnikā. Šādi iespējams sasniegt ne tikai īstermiņa estētiskos mērķus, bet arī ilgtermiņā uzlabot organisma vielmaiņu, iemācīties dzīvot veselīgi un līdz ar to - skaisti.

Vitamīni, minerālvielas un citi elementi veselīgai ikdienai:

Atcerieties, uztura bagātinātājs nekad neaizstās pilnvērtīgu uzturu! Tikai speciālists var noteikt tieši jums piemērotākos papildelementus.

  • Noguruma mazināšana – D vitamīns, magnijs, Omega-3 kursa veidā.
  • Koncentrēšanās spēju atjaunošanai – D vitamīns, magnijs, prebiotikas (šķīstošās šķiedrvielas), Omega-3, C vitamīns kopā ar bioflavonoīdiem.
  • Bezmiega mazināšanai – L-triptopāns, hidroksitriptofāns (5-HTP), pebiotikas, probiotikas (mikrobioms ietekmē miegu), nepieciešamības gadījumā -melatonīns kursa veidā, lai sakārtotu iekšējo ritmu.
  • Sieviešu veselība - Omega-3, magnijs, D vitamīns, karotinoīdi, viteksa sakne, gurķumētra, , C vitamīns kopā ar bioflavonoīdiem.
  • Vīriešu veselībai – pilnvērtīgas olbaltumvielas, magnijs, D vitamīns, D-asparagīnskābe ( veicina testosterona veidošanos).
  • Matu/nagu veselība – kolagēna peptīdi, D vitamīns, B grupas vitamīni, E vitamīns, karotinoīdi, antioksidanti, C vitamīns ar bioflavonoīdiem, cinks, dzels, pilnvērtīgs olbaltums.
  • Ādas jaunības saglabāšanai – uzņemt pilnvērtīgus antioksidantus gan no uztura, gan veicinot to iekšējo sintēzi. Taukos šķīstošie vitamīni (K, E, D, A), Omega-3, prebiotikas, probiotikas, koenzīms Q10.
  • Sportistiem – sūkalu olbaltumvielas, kreatīns, L-arganīns, D vitamīns, magnijs.
  • Vegāns, veģetārs uzturs – B grupas vitamīni, dzels.
  • Saldummīļiem – konsultējieties ar uztura speciālistu, lai noskaidrotu, kuru uzturvielu deficīts izraisa tieksmi pēc saldumiem.

 

Tikai pie uzticama pārdevēja

Ņemot vērā arvien plašāko iespēju uztura bagātinātājus iegādāties neskaitāmos interneta veikalos un ar sociālo tīklu starpniecību, uztura speciālists aicina pircējus būt kritiskiem. Izvairieties no brīnumlīdzekļu solītājiem, kas agresīvā veidā sola ātrus rezultātus, piemēram, notievēšanu 10 dienu laikā, “maratonus” un “izaicinājumus”, kuru galvenais faktors ir tradicionālā uztura aizstāšana ar konkrēta zīmola uztura bagātinātājiem. Šādas aktivitātes var radīt paliekošas sekas veselībai un veicināt ēšanas traucējumus! To, vai reklamētais produkts tiešām ir reģistrēts uztura bagātinātājs, iespējams pārbaudīt “Pārtikas veterinārā dienesta” reģistrā: https://registri.pvd.gov.lv/ub

Tagad “Veselības centrs 4” meitas uzņēmuma SIA Dinastija (DYNASTY) veikalos pieejami uzticami uztura bagātinātāji no zīmola Re-Age, tos var iegādāties “Anti-Aging Institute” veikalā Baznīcas ielā 18, Rīgā , DYNASTY veikalā Brīvības ielā 180, Rīgā un DYNASTY interneta veikalā www.dynasty.lv

 

 

Konsultē Veselības centrs 4” preventīvās medicīnas klīnikas “Anti-Aging Institute” uztura speciālists, veselības  zinātņu maģistrs uzturzinātnē Ansis Zauers. 

Uzrakstīt komentāru